درباره ما

شرکت ایشتار پارسه البرز

شرکت ایشتار پارسه البرز، با تکیه بر تجربه، دانش و توانمندیهای بالقوه در سال 1391 تاسیس گردید و با یاری خداوند متعال و تلاش و پشتکار اعضای شرکت توانست جایگاه خود را در صنعت کشور تثبیت نموده و اکنون تبدیل به یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تامین نیازهای صنعتی برای صنایع بزرگ و مهم کشور گردد.

راهکارهای جامع و استاندارد

شرکت ایشتار پارسه البرز محصولات متنوعی در زمینه تکنولوژی محرکه و قطعات و ماشین آلات مرتبط با انتقال نیرو و مواد به مشتریان خود ارائه می دهد. ما همچنین راهکارهای متناسب با نیاز خاص مشتریانمان، از محصولات استاندارد تا محصولات منطبق بر کاربردهای خاص آنها ارائه می دهیم.
ما میدانیم که مدیریت MRO (تعمیر ، نگهداری و بهره برداری) از تجهیزات تا چه اندازه در صنعت حائز اهمیت است و بنابراین ایشتار راهکارهای زیر را در این زمینه ارائه میدهد :
*- با تهیه طیف گسترده ای  از قطعات به مشتریان کمک می کند تا تولید مداوم را حفظ کنند.
*- با ارائه محصولات استاندارد جهانی بهره وری و مصرف انرژی مشتریان را بهبود می بخشد .
*- به مشتریان امکان دسترسی به آنچه را که می‌خواهند، در اسرع وقت  و با بهترین کیفیت می‌دهد.
با هدف تامین هرچه بیشتر تقاضاهای مشتریان، این شرکت مشاوره های لازم جهت انتخاب متناسب با نیاز مشتریان را ارائه داده و اطلاعات فنی به همراه قیمتهای مناسب و رقابتی برای محصولات با زمان تحویل کوتاه و همچنین خدمات پس از فروش استثنایی فراهم می نماید .

 

واردات قطعات از برترین برندهای بین المللی

با توجه به نیازهای مشتریان خود ، سعی در تامین قطعات اصل ، با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن ، از بهترین برندهای بین المللی  از جمله  Flender - SEW و ...  نمودیم . ما در مجموعه ایشتار سعی بر این داریم تا با ارائه بهترین راهکارها و ابزار مورد نیاز مشتریان خود ، ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه آن ها ، بهترین تجهیزات اصل را جهت پیشبرد فعالیت و صنعت ایرانی در اختیار آنان قرار دهیم .

 

اعتبار شرکت

 

با فراهم نمودن تسهیلاتی جهت تامین محصولات وارداتی از تولیدکنندگان مطرح جهانی به همراه ساخت قطعات صنعتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی باعث شده که نام این شرکت در وندور لیست اغلب کارخانجات مهم کشورمان قرار گیرد.

 

*** _ ما دانش و تخصص خود را  جهت صرفه جویی در زمان و هزینه ، در اختیار شما قرار می دهیم . برای اطلاع از اینکه چگونه تیم  تخصصی ایشتار می تواند به مقابله با چالش های MRO شما کمک کند، همین امروز با ما تماس بگیرید.

 افتخارات و گواهینامه ها